O nas

Edukacja Plus to nowoczesny ośrodek szkoleniowy, którego działalność koncentruje się na tworzeniu warunków sprzyjających „rozwojowi zasobów ludzkich”. Wspierając zdobywanie i podnoszenie przez człowieka własnych kwalifikacji oraz wiedzy, wzmacniamy ten czynnik rozwoju, który we współczesnym świecie jest najważniejszy. Tak rozumiana działalność to misja naszej firmy.

Kadra Edukacji Plus to osoby funkcjonujące w branży językowej i szkoleniowej od kilkunastu lat. Doświadczenie i kompetencje naszych menedżerów, lektorów, wykładowców i trenerów oraz starannie przygotowane, dopasowane do potrzeb każdego klienta programy szkoleniowe decydują o jakości świadczonych przez nas usług.

W skład naszego ośrodka wchodzą:

  • Edukacja Plus Szkoła Języków Europejskich
  • Edukacja Plus Szkolenia & Doradztwo

Proponujemy Państwu szeroki zakres kursów i szkoleń.

Edukacja Plus Szkoła Języków Europejskich posiada zróżnicowaną ofertę programów językowych, ogólnych i specjalistycznych, dla poszczególnych języków i poziomów zaawansowania, dla osób indywidualnych, instytucji i firm.

Edukacja Plus Szkolenia & Doradztwo proponuje naszym klientom indywidualnym, instytucjom i firmom, specjalistyczne programy szkoleniowe o szerokim zakresie problematyki ogólnej i zawodowej.

Wszystkie programy szkoleniowe uwzględniają najnowszą wiedzę z danej dziedziny, tworzone są w oparciu o potrzeby naszego klienta i dostosowane do Jego indywidualnej sytuacji. Korzystamy w przekazywaniu wiedzy zarówno ze sprawdzonych sposobów kształcenia, jak i z najnowszych osiągnięć metodycznych. Wysokie wymagania odnośnie kompetencji, doświadczenia i zaangażowania stawiamy naszej kadrze dydaktycznej.

Kursy i szkolenia prowadzimy zarówno we własnych salach dydaktycznych, jak i u naszych klientów. Są nimi osoby indywidualne, szkoły publiczne wszystkich szczebli, instytucje, urzędy oraz firmy.

W prowadzonych przez nas programach uczestniczy obecnie blisko 3 000 osób. W ramach tych szkoleń przeprowadzimy ponad 20 000 godzin dydaktycznych.